Ветеран экономист Стив Ханке предлагает, что инфляция в США теперь отсутствует.

Экономист Стив Ханке говорит, что инфляция в США отсутствует.

Стів Ханке, високошанований професор прикладної економіки у Університеті Джонса Хопкінса, поділився експертною думкою щодо інфляції в Сполучених Штатах. За його словами, що стосується США, інфляція тепер є реччю минулого.

Ветеран економіст висловив свою думку уранці в четвер, говорячи в ефірі CNBC “Street Signs Asia”. Його цитують:

“Я думаю, що історія з інфляцією – це минуле. Одна з причин цього полягає в тому, що грошові запаси в Сполучених Штатах скорочуються на річній основі на 4%”.

Ханке також нагадав, що останній раз зміни грошових запасів відбувалися таким чином в 1938 році. “Зміни грошових запасів спричиняють зміни індексу цін та інфляції”, – додав він.

Коментар Ханке слідує за менш ніж за 24 години після того, як інфляційна ставка в США за червень виявилась нижчою, ніж очікувалося, і становила 3%. Це, на зазначене, найменше річне зростання за два роки. Також, базовий індекс споживчих цін (CPI), який, в основному, не враховує ціни на продукти харчування та енергію, зросло на 4,8% за рік, але на 0,2% у місячному вираженні.

У своєму поясненні Ханке знову згадав, як інфляція майже одночасно зросла на індексах виробників та споживачів. Однак, він також вказав на те, що базовий індекс зросло найповільніше в той час.

Тим не менш, Стів Ханке впевнений, що навіть базовий індекс в кінцевому рахунку значно знизиться. Але це станеться лише за умови, що політики “продовжують квантитативне стягування”.

Наскільки відомо, базова інфляція все ще значно перевищує 2-відсоткову щорічну ціль ФРС. Але якщо ФРС продовжує свою політику стягування, “вона може досить швидко досягти діапазону 2%”, – підсумував Ханке.

Індекс виробників США буде опублікований пізніше сьогодні. І якщо він також покаже падіння цін, ФРС може скоро завершити цикл підвищення ставок.

Тим часом, інструмент CMEFedWatch також свідчить про те, що трейдери мають 92,4% очікування, що ставки ФРС залишаться незмінними на липневому засіданні ФРС.

We will continue to update BiLee; if you have any questions or suggestions, please contact us!

Share:

Was this article helpful?

93 out of 132 found this helpful

Discover more

рынок

Биткоин опускается ниже 27 000 долларов, но что может означать для цен закрытие правительства

Последний раз, когда BTC показал положительную доходность в сентябре, был в 2016 году.

рынок

First Mover Asia Биткоин достигает годового максимума в $31.7K, пока криптоинвесторы наслаждаются частичной победой Ripple.

Эфир и другие крупные криптовалюты поднимаются вверх в благоприятный день для криптовалютных рынков. К тому же, по да...

биткоин

Биткоинер, который попытался торговать с целью достижения Аляски, делится своим унизительным опытом

Криптотрейдер Томас Кралов попытался добраться из Нью-Йорка в Аляску, полагаясь только на заработок от торговли крипт...

блокчейн

XRP Краткосрочные трейдеры понесли наибольшие убытки в 2023 году после знакового судебного решения.

Рыночная капитализация токена XRP прыгнула до более чем $40 миллиардов, самого высокого уровня с апреля 2022 года.

рынок

XRP добавлен в список Binance.US, поскольку биржа присоединяется к объединению конкурентов

Binance.US присоединяется к конкурирующим криптовалютным биржам, включая Coinbase, Kraken, Bitstamp, в списке для тор...