Ветеран экономист Стив Ханке предлагает, что инфляция в США теперь отсутствует.

Экономист Стив Ханке говорит, что инфляция в США отсутствует.

Стів Ханке, високошанований професор прикладної економіки у Університеті Джонса Хопкінса, поділився експертною думкою щодо інфляції в Сполучених Штатах. За його словами, що стосується США, інфляція тепер є реччю минулого.

Ветеран економіст висловив свою думку уранці в четвер, говорячи в ефірі CNBC “Street Signs Asia”. Його цитують:

“Я думаю, що історія з інфляцією – це минуле. Одна з причин цього полягає в тому, що грошові запаси в Сполучених Штатах скорочуються на річній основі на 4%”.

Ханке також нагадав, що останній раз зміни грошових запасів відбувалися таким чином в 1938 році. “Зміни грошових запасів спричиняють зміни індексу цін та інфляції”, – додав він.

Коментар Ханке слідує за менш ніж за 24 години після того, як інфляційна ставка в США за червень виявилась нижчою, ніж очікувалося, і становила 3%. Це, на зазначене, найменше річне зростання за два роки. Також, базовий індекс споживчих цін (CPI), який, в основному, не враховує ціни на продукти харчування та енергію, зросло на 4,8% за рік, але на 0,2% у місячному вираженні.

У своєму поясненні Ханке знову згадав, як інфляція майже одночасно зросла на індексах виробників та споживачів. Однак, він також вказав на те, що базовий індекс зросло найповільніше в той час.

Тим не менш, Стів Ханке впевнений, що навіть базовий індекс в кінцевому рахунку значно знизиться. Але це станеться лише за умови, що політики “продовжують квантитативне стягування”.

Наскільки відомо, базова інфляція все ще значно перевищує 2-відсоткову щорічну ціль ФРС. Але якщо ФРС продовжує свою політику стягування, “вона може досить швидко досягти діапазону 2%”, – підсумував Ханке.

Індекс виробників США буде опублікований пізніше сьогодні. І якщо він також покаже падіння цін, ФРС може скоро завершити цикл підвищення ставок.

Тим часом, інструмент CMEFedWatch також свідчить про те, що трейдери мають 92,4% очікування, що ставки ФРС залишаться незмінними на липневому засіданні ФРС.

We will continue to update BiLee; if you have any questions or suggestions, please contact us!

Share:

Was this article helpful?

93 out of 132 found this helpful

Discover more

NFT

Ducati объявляет о дебюте NFT на XRP Ledger

Производитель мотоциклов Ducati объявил о запуске своей первой коллекции NFT на XRP Ledger. Компания будет сотруднича...

рынок

Сокращение штатных сотрудников Binance достигло 1000 человек Сообщение

По сообщениям, криптовалютная биржа уволила более 1 000 человек по всему миру с 31 мая.

финансы

«Стейблкоин PayPal открывает двери для принятия криптовалют в традиционной финансовой сфере»

Запуск новой стейблкоин считается свидетельством растущего интереса криптоэкосистемы со стороны крупных финансовых ги...

рынок

Бинанс ограничивает выводы в Европе, ссылается на проблемы с платежным процессором

По сообщениям, клиенты Binance сталкиваются с проблемами вывода фиатных средств в Европе из-за проблем, связанных с п...

NFT

Google разрешит рекламу для NFT-игр с 15 сентября

Google снова смягчила запрет на рекламу криптовалюты и разрешит показывать объявления о играх с NFT, которые не рекла...

рынок

«Binance и генеральный директор Чанпен Чжао просит суд отклонить иск SEC»

Binance Holdings и его генеральный директор Чанпенг Чжао подали ходатайство с просьбой об отклонении иска, поданного ...